Rally-O2024-04-25T12:21:18+02:00

Równaj, do mnie, noga, waruj – te komendy są Ci znajome? To świetnie się składa! W Rally- O używając znanych Ci komend możesz pokonać tor który składa się z dokładnie tych ćwiczeń!

Co to właściwie jest Rally-O?

Rally-Obedience jest to jest to rodzaj posłuszeństwa sportowego. Rally- czyli rajd a Obedience – czyli posłuszeństwo co składa się na tor posłuszeństwa który pokonujemy z naszym psem. W Rally na odpowiednio oznaczonych stacjach możemy nagradzać naszego psa jedzeniem. W trakcie rajdu możemy cały czas do naszego psa mówić, podpowiadać mu, czy naprowadzać go na odpowiednie zachowania.
W Rally na wstępie dostajemy 200pkt na naszym rajdzie i jeśli pokonamy tor bezbłędnie to zostajemy z takim wynikiem, lub jest możliwość uzyskania dodatkowych punktów w zadaniu bonusowym. Za wszelkie pomyłki dostajemy ujemne punkty.

Czy trening Rally-O jest dla mnie?

Rally jest dla każdego! To wspaniały pomysł na wspólne spędzanie czasu.
Będzie to też fantastyczny sposób do zaangażowania młodzieży ponieważ na zawodach jest przewidziana osobna klasa Kids oraz Junior. Może to być super czas na rodzinne spędzenie popołudnia!

Czy Rally-O to sport jedynie dla profesjonalistów?

Nie! Jest to sport dla każdego!
W Rally mogą startować wszystkie psy: kundelki oraz rasowe, jest też specjalna klasa dla psich seniorów, szczeniaków oraz dla dzieci i młodzieży.

W Rally poza wymienionymi wyżej dodatkowymi kategoriami, możemy startować w klasie 1,2 oraz 3.
W klasie pierwszej rajd odbywa się na smyczy. W każdej klasie należy trzy razy zdobyć powyżej 170pkt oraz rozetkę aby przejść do wyższej klasy.

Dlaczego warto uczyć się Rally-O z Passionblog?

Rally to świetna zabawa i pomysł na wspólne spędzenie czasu.

Jaką formę zajęć mogę wybrać?

Zajęcia odbywają się zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej. Jeśli macie wątpliwości, jaki kurs będzie odpowiedni dla waszych psów, zapraszamy do kontaktu!

Rally-O – zajęcia grupowe

Startuj z Rally! To dobry wybór dla Was, jeżeli: -Macie już podstawy w posłuszeństwie sportowym -Priorytetem Waszego psiaka w życiu jest jedzenie i zabawka -Lubicie aktywnie spędzać razem czas -Wasz psiak lubi pracę i myślenie -Lubicie uczyć się [...]

Rally-O – indywidualne

Rally Master! To dobry wybór dla osób, które: -Chcą zacząć swoją przygodę ze sportem -Preferują indywidualny tryb zajęć, kiedy instruktor poświęca im 100% swojej uwagi -Mają już opanowane podstawy i chciałyby poznać znaki oraz tor Rally -Psiak ma [...]

Tytuł

Przejdź do góry