Szkolenie psów w Katowicach, Sosnowcu, Chorzowie, Gliwicach, Jaworznie, Rybniku, Żorach i Lędzinach

Razem z pojawieniem się w domu towarzysza na czterech łapach, pojawia się też miłość, radość i… mnóstwo pytań. Oczekiwania o słodkim szczeniaczku czy niesamowicie wiernym adopciaku zderzyły się z rzeczywistością? Twój psiak podgryza ręce, nogi i wszystko co stanie mu na drodze? Nie potrafi sam zostać w domu? Ciągnie na smyczy podczas spacerów? Znamy to doskonale! Każdego dnia zgłaszają się do nas właściciele z takimi problemami – nie jesteś z tym sam. Czas myśleć o rozpoczęciu szkolenia z Twoim psem!

Co daje szkolenie?

Przede wszystkim zrozumiesz dlaczego Twój pies robi to co robi. A w konsekwencji zbudujecie relację opartą na zrozumieniu i zaufaniu. Nauczysz się odczytywać psią komunikację i reagować na nią. Poznacie wspólnie podstawowe komendy, dzięki którym ułatwicie sobie wspólne życie. Po szkoleniu Twój pies nie będzie jadł nożem i widelcem, ma szansę za to zostać stabilnym, zrelaksowanym i pewnym siebie psiakiem.

Kto może wybrać się na kurs?

Cytując klasyka – każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej… Stop, stop! My tu nie oceniamy, kto lepiej, a kto gorzej. Zostańmy więc na tym, że szkolić się każdy może! Pracujemy z psiakami od 8 tygodnia życia, z adopciakami, psami niepełnosprawnymi i startującymi w zawodach, dużymi i małymi, rasowymi i kundelkami. U nas każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Które szkolenie wybrać?

Rozumiemy Cię doskonale! Tyle możliwości – kursy indywidualne, grupowe, posłuszeństwo – online i stacjonarne… Jest duży wachlarz możliwości, ale przecież nie musisz wiedzieć co dla Was będzie dobre. Chętnie pomożemy dobrać odpowiednie szkolenie dla Ciebie i Twojego psa. Poniżej znajdziesz szczegółowe opisy naszych kursów: