POSŁUSZEŃSTWO2023-03-23T16:19:30+02:00

READY TO… DOG

W Twoim domu pojawił się psiak i nie wiesz od czego zacząć, a może od pewnego czasu borykacie się z jakimś problemem i nie wiesz jak go rozwiązać. Mimo, że interesujesz się szkoleniem psów, masz podstawową wiedzę, a Twoje [...]

LET’s DOG

Opcja zdecydowanie najpopularniejsza oraz najczęściej wybierana przez naszych kursantów. Ośmiogodzinne szkolenie trwające w zależności od intensywności spotkań od 1 do 2,5 miesiąca, gwarantuje, że Wasza motywacja nie opadnie. Jest to też optymalny czas na realne rozwiązanie problemów, z jakimi [...]

DOG INCLUSIVE

Kurs ten, jest dedykowany dla psiaków i przodowników, którzy chcą nauczyć się dodatkowych elementów posłuszeństwa jak aportowanie, targetowanie, wykonywanie komend z odległości itp. Ponadto w ramach tego kursu, zabierzemy Ciebie i Twojego psa w trudniejsze warunki jak np.: centrum [...]

PASSIONdog

Kurs ten to niekończąca się kopalnia możliwości. Chcesz żeby, Twój psiak popracował z pozorantem nie ma problemu. Nie wiesz jak zbudować motywację na torze do agility? Ogarniemy to! Zastanawiasz się jak wykorzystać psi nos, nie ma problemu przerobimy wszystko [...]

PERFECT TEAM

Cykl zajęć grupowych to świetna okazja do popracowania w nowych warunkach przy kolejnych rozproszeniach. W trakcie kursu dopracujemy te elementy posłuszeństwa, które już znacie oraz wprowadzimy kilka nowych ćwiczeń. Jednak przede wszystkim skupimy się na wykorzystaniu kontrolowanej obecności innych [...]

Szkolenie posłuszeństwa psa

Kto z Was nie marzy o psie, który nie ciągnie na smyczy, przychodzi na zawołanie. Podczas nieobecności w domu śpi i grzecznie czeka na Wasz powrót, zamiast niszczyć, wyć i szczekać. Kto z Was nie marzy o psie spokojnie mijającym innego psa, który nie ciągnie do niego, nie szarpie nie szczeka? Kto z Was nie marzy o psie tak posłusznym niczym Szarik czy Komisarz Alex?

No właśnie kto? Każdy! Myślisz, że tego nie da się osiągnąć. Nic bardziej mylnego! Każdy psiak w każdym wieku jest w stanie nauczyć się nowych rzeczy czy komend. Każde zachowanie można zmienić lub wyciszyć. Nigdy nie jest ani za późno, ani za wcześnie na to, żeby rozpocząć pracę ze swoim psem.

W terminie „posłuszeństwo psa” nie mieści się jedynie wykonywanie poleceń, które są przez opiekuna pożądane. Psy najzwyczajniej w świecie uwielbiają się uczyć, a dzięki wspólnemu pokonywaniu wyzwań zbudujecie fantastyczną relację. Tak więc wykorzystaj potencjał, który w Was drzemie i już dziś rozpocznij przygodę zwaną posłuszeństwem.

Czy trening posłuszeństwa psa jest dla mnie?

Zależy czego szukasz i jakich efektów oczekujesz. Do wyboru masz pięć kursów i każdy z nich nieco się różni.

 • Jeśli masz już niewielkie doświadczenie w treningach, a w twoim domu pojawił się właśnie nowy pies wykazujący niepożądane zachowania, nad którymi chciałbyś szybko popracować, polecamy ekspresowy kurs READY TO… DOG. Podpowiemy Ci jak zmodyfikować wasz trening, podrzucimy kilka wskazówek i wspólnie postaramy się przepracować zaistniały problem.
 • Jeśli nie masz pojęcia jak nauczyć psa posłuszeństwa, szkolenie psów to dla Ciebie czarna magia i nie znasz żadnych podstawowych komend zapraszamy na kurs LET’s DOG. To opcja zdecydowanie najpopularniejsza w gronie naszych kursantów, bo skierowana jest do początkujących. Nauczymy Cię jak radzić sobie z psem, który ciągnie na smyczy, skacze na ludzi, szczeka na inne psy i nie zna pojęcia motywacja.
 • Masz doświadczenie, ale chcesz nauczyć się więcej? W takim razie zapraszamy na szkolenie psa DOG INCLUSIVE. Podczas jego trwania zabierzemy Was w trudniejsze warunki szkoleniowe np. do centrum miasta. Sprawdzimy, jak pies radzi sobie w komunikacji miejskiej, zgiełku i w razie potrzeby przyzwyczaimy go do kagańca. Ten trening psa polecamy również do rozwiązywania takich problemów, jak agresja czy lękliwość.
 • Nauka posłuszeństwa psa przyda się również, jeśli planujecie zawody albo wystawę. W tym przypadku mamy dla was szkolenie PASSIONDOG. Ogarniemy całą masę przeróżnych ćwiczeń, które przygotują Was do dalszej pracy czy to w noseworku czy w pracy z pozorantem.
 • Jeśli natomiast naukę posłuszeństwa psa chcesz rozwinąć o zajęcia z innymi czworonogami, polecamy kurs grupowy PERFECT TEAM.

 

Czy każdy pies może wziąć udział w szkoleniu posłuszeństwa?

Tak, niezależnie czy chcesz nauczyć owczarka niemieckiego posłuszeństwa, czy potrzebujesz treningu dla swojego yorka – na nasze szkolenia przyjmujemy każdego psa.

A co z młodszymi psiakami? Czy można nauczyć szczeniaka posłuszeństwa? Jasne, że tak!

Czego się nauczycie?

 • Przychodzenia na zawołanie
 • Tajników luźnej smyczy i chodzenia przy naszej nodze, czyli idealnych spacerów
 • Poznacie podstawowe komendy (siad, waruj, stój, omijania przedmiotów, komendy stop i zostań oraz wielu innych)
 • Nauczysz się reagować, gdy twój pies szczeka na inne czworonogi i skacze na ludzi
 • Pokażemy ci jak motywować psa i opowiemy o nagradzaniu zachowań
 • Powiemy jak prawidłowo komunikować się ze swoim pupilem

 

Jak wygląda nauka posłuszeństwa psa?

Szkolenie psa może odbywać się w trybie indywidualnym lub grupowym – wszystko zależeć będzie od tego, jakie są wasze potrzeby. Przed ostatecznym wyborem zachęcamy Was do kontaktu z nami! Podpowiemy, który trening posłuszeństwa psa z Passionblog będzie dla was najlepszy. W zależności od tego, jakie problemy dotykają twojego pupila, zabierzemy go do parku, centrum miasta, komunikacji miejskiej czy skonfrontujmy z innymi psami.

Jeśli nie jesteś absolwentem Passionblog, przed odbyciem treningu psa przeprowadzimy z tobą i pupilem konsultację, by ocenić gdzie leży problem.

Dlaczego warto nauczyć psa posłuszeństwa z Passionblog?

 • Harmonogram szkolenia ustalamy tak, by za każdym razem pasował do twojego grafiku
 • Dobierzemy indywidualny lub grupowy tryb twoich szkoleń, tak by przyniosły najlepsze możliwe efekty
 • Poznacie najważniejsze podstawowe polecenia, które ułatwią wam codzienne funkcjonowanie na spacerach i w domu
 • Czas treningu to nie tylko tresura psa i niestrudzona nauka posłuszeństwa, to także budowanie relacji opartej na zaufaniu i miłości. W końcu pies to członek rodziny!

Tytuł

Przejdź do góry