Dla miłośników pięknych widoków, przygotowaliśmy dziś kilka górskich miejscówek, gdzie akceptowane są psiaki. Nie czekajcie z rezerwacją na ostatni moment, bowiem wolne terminy znikają z prędkością światła. 

JASIELNIK

W Jaworku, Pieniny. Miejsce, w którym piękno przyrody zachwyca, a szczególnie znajdzie tu swoje miejsce pasjonat górskich wędrówek. Można zabrać każdego psa, za którego zapłacimy 15zł/ dobę, ale nie więcej niż 100 zł za pobyt. Jeśli masz więcej niż jednego psiaka, to również nie stoi na przeszkodzie ! 🙂 Teren nie jest ogrodzony, a wszystko dlatego, że to 1,5 hektara ziemi, która naturalnie łączy się z rezerwatem przyrody. Teren jest do dyspozycji ogólnej 😉 Dookoła górskie szlaki oraz rezerwat Biała Woda oraz Homole, które są dostępne dla psiaków. 😉

https://www.facebook.com/jasielnik/

Pies w górach


CHATKI U OMYŁÓW

Domki w górach Beskidu Żywieckiego. Dla Ciebie i Twojego psa, jeśli lubicie piesze wędrówki górskie. Dookoła mnóstwo szlaków, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Niedaleko granica ze Słowacją, gdzie można zobaczyć Jezioro Orawskie i zamek Orawski. Domki są ogrodzone, więc psiak może swobodnie chodzić bez smyczy. Obiekt jest na wyłączność gości. Można zabrać więcej niż jednego pieska. W pokoju znajdziemy nawet posłano dla naszego przyjaciela 😉 Jednorazowo płacimy za pupila 100 zł. 

http://www.chatkiuomylow.pl/

DOMKI ŚNIEŻKA

U podnóża Karkonoszy w miejscowości Wojcieszyce. W okolicy Jeleniej Góry, Szklarskiej Poręby i Karpacza. Dookoła mnóstwo terenu na spacery i hasanie psiaków. Każdy domek i apartament ma swój własny ogródek na wyłączność. Można zabrać każdego psiaka, nawet w większej ilości. Nie ma dodatkowej opłaty za pobyt psa 🙂

https://www.facebook.com/Domki-%C5%9Anie%C5%BCka-104998107904693/?ref=page_internal 

DOMEK NA SKALE

W Beskidzie Małym, na pograniczu Sułkowic i Targanic w górskiej dolinie Targaniczanki. W okolicy niezliczona ilość szlaków, którymi można przemierzać ze swoim psiakiem. Domek jest na wyłączność gości. Teren jest ogrodzony więc pies ma możliwość biegać luzem, ma do dyspozycji 800m2. Można zabrać więcej niż jednego czworonoga, za które nie jest wymagana dodatkowa opłata.

http://www.domeknaskale.eu/index.html 

Jak widzicie, jest wiele fantastycznych miejsc, w które możemy wybrać się z naszymi psami.  Niemniej zawsze lepiej zadzwonić i dopytać, czy na pewno zwierzaki są akceptowane. Nikt przecież na start urlopu nie chce się wkurzać ;). 

Chcesz zacząć szkolenie

Opowiedz nam o sobie i swoim psie. Skontaktuj się z nami:

ZADZWOŃ
NAPISZ
ZADZWOŃ