Webinary

Masz czasem wrażenie, że Twój czworonożny przyjaciel chce Ci coś zasygnalizować, jednak nie rozumiesz jego mowy ciała? A może zastanawiasz się, jak Twoje emocje wpływają na pupila i czy aby na pewno przekazujesz je w zrozumiały dla niego sposób? Nasze kursy oraz webinary dla psów i właścicieli rozwieją Twoje wątpliwości. Poznaj naszą obszerną bazę wiedzy i szkoleń dla opiekunów i trenerów — z pewnością znajdziesz tu zapisy materiałów wideo dopasowane do Twoich potrzeb!

Internetowe szkolenia dla początkujących i doświadczonych przewodników

Wspólna nauka wraz z czworonogiem może się odbywać nie tylko w formie spotkań z trenerem. Jeśli chcesz uzupełnić nasze kursy stacjonarne dla opiekunów o hojną dawkę wiedzy i praktycznych technik, które możesz przećwiczyć indywidualnie z Twoim pupilem. Nasze webinary dla właścicieli psów poruszają między innymi takie tematy, jak:

– przygotowanie zwierzaka na nadejście dziecka oraz wpływ przewodnika na kształtowanie się jego relacji z najmłodszymi domownikami,
– kynoedukacja, czyli psie mechanizmy myślenia i nauki,
– nosework, czyli treningi z wykorzystaniem węchu zwierzaka,
– wpływ naszych emocji na zachowanie pupila.

Podczas naszych webinarów opisujemy również, jak powinien wyglądać spacer idealny, a także tłumaczymy, jak pomóc naszemu pupilowi radzić sobie w miejscach publicznych oraz w problematycznych interakcjach z innymi czworonogami. Szkolenia dla trenerów i właścicieli psów przybliżą Ci zarówno podstawowe, jak i trudne tematy, z którymi na co dzień zmagają się opiekunowie czworonogów.

Zapisy szkoleń dla opiekunów psów — sprawdź je już dziś!

Nasza oferta online jest nie tylko obszerna, lecz także elastyczna. Regularnie prowadzimy webinary dla właścicieli i trenerów czworonogów na żywo, na których omawiamy ciekawe i aktualne zagadnienia z zakresu behawiorystyki zwierząt domowych. Znajdziesz tutaj również przygotowane przez nas zapisy szkoleń dla opiekunów psów w wygodnej formie materiałów wideo do pobrania — możesz do nich wracać i czerpać z nich wiedzę w swoim tempie!

Tytuł

Przejdź do góry