PSSIONBLOG for dogs, chce zaprosić wszystkich na cykl wydarzeń.

PASSIONtalk czyli psiogadanki, bo właśnie pod taką nazwą będą odbywać się wydarzenia, to spotkania dla wszystkich psich maniaków, podczas których będą omawiane różne tematy dotyczące pracy z psem oraz problemów behawioralnych.

Co więcej, cała inicjatywa powstała po to, żeby nie tylko pomagać właścicielom psów, ale przede wszystkim psiakom w potrzebie. Podczas najbliższego spotkania, odbędzie się zbiórka na rzecz podopiecznych Fundacji Węgielek. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatne! Niemniej nieoficjalną wejściówką są właśnie fanty na rzecz fundacji.

Czego potrzebują psiaki? Wszystkiego! Karmy mokrej czy suchej, smyczy, obroży, koców, zabawek, preparatów na kleszcze, misek etc. Właściwie, wszystko co Wam przyjdzie do głowy będzie ok. Jeżeli jednak nie macie czasu na organizację gadżetów, będzie też puszeczka, do której można wrzucić grosiki zalegające w portfelu.

PS. Fundacja pod swoją opieką ma również kociaki, dla nich też chętnie coś przyjmiemy 😉

Na każdym spotkaniu będziemy poruszać inny temat. Najbliższe będzie poświęcone motywacji.

Tak więc, jeżeli chcesz dowiedzieć się,  co zrobić żeby psiak zwracał na Ciebie uwagę podczas spacerów, z pełnym zaangażowaniem wykonywał wszystkie komendy, wracał na zawołanie czy reagował na smakołyki lub zabawki kiedy dookoła jest cała masa bodźców, zapraszamy na wydarzenie!

Wykład na temat motywacji będzie trwać około godzinę, później jesteśmy do Waszej dyspozycji i w miarę możliwości odpowiemy wszystkie pytania.

Oczywiście na spotkanie można zabrać psiaka 😉 Niemniej, pamiętajcie o komforcie swoich czworonogów. Jeżeli Wasz psiak nie jest przyzwyczajony do hałasu, obecności ludzi czy innych psów nie funduj mu niepotrzebnego stresu 😉

MIEJSCE I CZAS

GDZIE: Kraken Pub w Chorzowie ul. Rynek 13/U3

KIEDY: środa 18 kwietnia

START: godzina 18

Wstęp jest bezpłatny!

Podczas spotkania odbędzie się zbiórka na rzecz podopiecznych Fundacji Węgielek

Jeżeli masz jakieś pytania, śmiało możesz się z nami skontaktować pisząc maila

kontakt@passionblog.com.pl

lub za pośrednictwem FanPage:

https://www.facebook.com/passionblogfordogs/