Na rynku dostępne są setki różnych zabawek dla psiaków. Małe, duże, sznury, piłki, mopy, futerka, na tasiemce, z amortyzatorem, pluszaki…. I dużo dużo więcej… Jeśli jednak wszystko wydaje się wam oklepane i chcecie mieć coś unikalnego dla Waszego psa, to ten wpis jest dla Ciebie!

Ta opcja jest też zdecydowanie tańsza niż wszystkie zabawki dostępne na rynku. Nożyczki, igłę i nitkę każdy w domu ma, mop kupicie w markecie za kilka złotych, a linke na dziale budowlanym za około 1-2 zł za metr. Potrzebujecie tylko pół godzinki czasu i trochę chęci 😉

To może być też fajnym sposobem do spędzenia rodzinnego popołudnia razem z dziećmi, robiąc coś wspólnie dla Waszego pupila. Pociechom da mnóstwo frajdy ze zrobienia czegoś samodzielnie, psiak będzie merdał ogonem na widok nowej zabawki, a Wy będziecie mieli z głowy wymyślanie zabaw dla dzieciaków. Czyli dla wszystkich z korzyścią 😉

Nie ma tutaj wielkiej filozofii, każdy kto potrafi przyszyć guzik do koszuli, będzie potrafił również zrobić samodzielnie zabawkę dla swojego psa.

W filmie, który znajduje się na naszym kanale na YouTube są wszystkie informacje, które będą przydatne podczas robienia zabawki.

Jeśli zrobicie swoją, pochwalcie się nią w komentarzu!

Powodzenia w tworzeniu!