Pakiet kojarzy wam się za pewne ze schematycznym postępowaniem? Nie tym razem! To co jest wspólne dla każdego pakietu to jedynie cena i ilość spotkań!
Każdy pakiet jest dobrany indywidualnie do potrzeb Twojego zwierzaka! Kiedy decydujesz się na wybór jednego z pakietów, wspólnie ustalamy program rehabilitacji, regeneracji lub po prostu program treningów ruchowych jaki będziemy realizować!
Jako doświadczony terapeuta dostosowuję program do danego schodzenia lub opracowuję program treningowy mający przynieść jak najlepszy efekt!
Dzięki wykupieniu pakietu, nie musisz już płacić za każdy zabieg osobno i zastanawiać się „co wybrać tym razem?” Płacisz RAZ i w ramach naszych spotkań, realizujemy to czego Ty i Twój pies potrzebujecie najbardziej!
Co więcej! Każdy pakiet zakłada ilość spotkań, a nie ilość godzin! Jeśli więc decydujemy się na przeprowadzenie np. 45 sesji ćwiczeń a następnie zabiegu masażu w celu wyciszenia psa po wysiłku (około 40-60minut) ponownie płacisz tylko RAZ!

Kiedy korzystasz z pakietu oferuję Ci wszystkie formy fizjoterapii jakimi dysponuję skonfigurowane w ustalony przez nas sposób co zapewnia największą skuteczność podjętych działań!

Ponieważ naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort psychiczny i fizyczny zwierząt, wykupienie pakietu MUSI być poprzedzone indywidualną konsultacją fizjoterapeutyczną w celu ustalenia stanu zdrowia zwierzęcia i jego zdolności do podjęcia współpracy (fizjoterapeuta ma prawo odmówić współpracy jeśli uzna że pies nie jest gotowy do przystąpienia do współpracy, czynnikami mogącymi wykluczyć z psa mogą być: niezdiagnozowana dolegliwość, apatia, agresja, nadmierna lękliwość itp. )

Konsultacja

PLN150

3 Spotkania

PLN300

5 Spotkań

PLN450

10 Spotkań

PLN750

Stała rehabilitacja

PLN???