Gdy wybieramy się na wakacje z psiakiem, musimy się dobrze do tego przygotować. Zabierając czworonoga musimy zacząć od poszukiwań noclegu, gdzie zwierzęta są akceptowane. Są miejsca, gdzie możemy zabrać wszystkie psiaki, ale nie wszędzie są akceptowane np. duże psy, albo większa ilość psiaków Tym razem, mamy dla Was propozycje miejsc nad morzem, w których mamy jasno określone, jakie psiaki mogą odpoczywać z nami na urlopie. 

DOMEK POLNY CZAR

Znajduje się w nadmorskiej okolicy Pogorzelica, na osiedlu domków. To miejsce przyjazne wszystkim psiakom. Jeśli masz psa,  który nie lubi ulicznego zgiełku i tłumów ludzi, to miejsce dla Was. Domek  znajduję się w bardzo spokojnej okolicy, otoczony ciszą  i naturą. Do dyspozycji jest całoroczny domek, w którym nie brakuje absolutnie niczego. Cały ogród jest do dyspozycji gości, co więcej bezpośrednio z ogrodu jest wyjście na pole. A tam, bardzo dużo miejsca na wybieganie psiaka. Możemy zabrać więcej niż jednego psiaka. Nie ma kosztów związanych z przyjazdem naszego pupila.

Wybierając się na spacer ze swoimi psiakiem możemy zobaczyć Jezioro Konarzewo oraz Jezioro Liwia Łuża bogate w ptactwo i ciekawą przyrodę, lub wybrać się na plażę. Gdy zdecydujemy się iść na plażę, mamy możliwość pójścia ,, w miasto ‘’ i  coś zjeść, kupić pamiątkę  itd. albo wybrać trasę  ok 16 km, gdzie panuje totalna cisza. 😉 

https://www.facebook.com/Domek-Polny-Czar-101356028451855/ 

Pies siedzi na molo


CHATKI U PATKI

Domki zlokalizowane w Łebieńcu, obok Łeby. Miejsce, do którego zapraszane są wszystkie psiaki bez względu na wielkość i rasę. 😉 Można zabrać ze sobą więcej, niż jednego psiaka. Ilość psów nie ma znaczenia, nie ma pobieranych dodatkowych opłat za nasze pupile. 🙂 Każdy domek ma do dyspozycji swój ogrodzony teren. Za płotem jest duża łąką oraz las, gdzie można wybierać się na spacerki z psiakiem.

Do morza mamy ok. 8 km, więc idealnie na dłuższy spacerek. W okolicy jest również jezioro Sarbsko oddalone ok 4 km od domku, które również warto zobaczyć. 

https://www.facebook.com/Chatki-u-Patki-154664305181146

ONYX MIELNO

Jeśli nie przeszkadzają nam duże ilości turystów to w domkach Onyx Mielno znajdziemy miejsce dla siebie i swojego pupila. 😉 Przyjmują każdego psiego gościa bez względu na wielkość i rasę. Można zabrać więcej niż jednego psiaka. Za psiaka płacimy 20 zł za dobę. Ogród przy domkach należy do części wspólnej, dlatego musimy swojego psiaka trzymać na smyczy i mieć  oczywiście pod kontrolą. 😉

https://onyx.mielno.pl/ 

VILLA AMBER GĄSKI

Gdy chcesz mieć spokój i ciszę, a jednocześnie blisko do plaży to śmiało możesz zarezerwować pokój/ domek w Villa Amber Gąski 😉 Można zabrać każdego psa, nawet w większej ilości. Opłata za psiaka na dobę to 20 zł. Na terenie obiektu ogród jest do dyspozycji ogólnej gości, dlatego trzymamy psa na smyczy. 😉

http://www.noclegigaski.pl/ 

DOMKI AQUA VITAE

Znajdują się w miejscowości Jerzany, niedaleko Jarosławca. Do dyspozycji są drewniane domki, z których korzystać można cały rok. Są ogrodzone, więc psiak, ( albo psiaki bo można zabrać więcej niż jednego  ) może swobodnie korzystać z ogródka. Za psa płacimy 50 zł za pobyt. Do jeziora mamy ok 400m, a do morza ok 2,5 km spacerkiem.

https://www.facebook.com/Domki-Aqua-Vitae-825650921136635/ 

Chcesz zacząć szkolenie

Opowiedz nam o sobie i swoim psie. Skontaktuj się z nami:

ZADZWOŃ
NAPISZ
ZADZWOŃ