Łaperson!!

Mam na imię Marcin.
Psy towarzyszą mi w sumie od dziecka. 8 lat temu postanowiłem rozpocząć swoją drogę promując aktywność z psem oraz łagodząc wizerunek ras TTB… Przez te 8 lat wydarzyło się naprawdę wiele…

Jestem założycielem takich inicjatyw jak W Górę Bulle, WGB winter Challenge, Speed Bull Poland czy finalnie WGB DOG WORLD… możecie mnie także kojarzyć z wielu innych psich eventów czy akcji między innymi Pikniki rodzinne +4Łapy, akcja WSylwestra, Wystawy APBT, Mistrzostw świata psich zaprzęgów, dogtrekkingów czy akcji charytatywnych.

Jestem człowiekiem miliona pasji…
Trenuje Canicross i Bikejoring, kocham fotografie i filmowanie, uwielbiam jazdę motocyklem, rowerem, jazdę na rolkach, górskie wędrówki, wyrypy i dzikie podróże ale przede wszystkim dostarczać organizmowi dużych dawek adrenaliny. 

Od zawsze towarzyszy mi poczucie misji. Ilość zmian w postrzeganiu życia z psem czy co ważniejsze w wiedzy i rozumieniu psa która miała miejsce w świadomości ludzi na przestrzeni tych 8 lat jest kolosalna ale nie ma się co czarować… przed nami jeszcze daleka droga.

W pracy z psami najbardziej lubię budowanie relacji przewodnik – pies, to fascynujące. Nie ma lepszego uczucia niż zadowolenie przewodnika, któremu pomogliśmy zrozumieć swojego psa. Dzięki temu ich wspólne chwile są przyjemniejsze, a życie łatwiejsze.

Dlaczego Passion?
Odpowiedź jest prosta. Indywidualne podejście i dobór metod szkolenia pod konkretny przypadek. Zawsze bezpiecznie, zdrowo i skutecznie.
Skąd wiem … bo kiedyś sam byłem kursantem.