Wakacje w pełni, pogoda zachęca do różnych aktywności ☺

A co dzieje się w psim świecie. Lipiec zdecydowanie obfituje w zawody agility.

I tak właśnie w ubiegły weekend w Tychach, mogli spotkać się wszyscy maniacy agility podczas II treningowych zawodów, ponadto podczas XIII Wakacyjnej Krajowej Wystawie w Będzinie odbyły się egzaminy PT, obedience, testy psychiczne, BH, IPO.

A co przed nami?

10 lipca, czyli już jutro widzicie się z nami podczas kolejnej edycji otwartych treningów. W weekend w Bydgoszczy jedna z naszych ulubionych marek psich gadżetów, pod patronatem ZKwP organizuje zawody  Dingo Agility Masters

Kolejny weekend to również czas dla fanów przeszkód i tak tym razem zawody agility odbędą się w Turawie oraz Lubaniu i oczywiście widzimy się na kolejnej edycji otwartych treningów, tym razem w Jaworznie.

Końców lipca obfituje natomiast w seminaria dla miłośników obedienc  z Shauną Weznel w Krakowie i Moniką Krellą w Siecinie, a dla wszystkich biegających w Czarnorzekach odbędzie się IV edycja dogtrekkingu.

Sierpień zaczynamy z zawodami agility w Sopocie oraz zapraszamy na…. Maraton Zumby, który odbędzie się na sali gimnastycznej Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, dlaczego to wydarzenie znalazło się na naszej liście, a no dlatego, że dochód ze sprzedaży wejściówek na maraton w całości zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów leczenia i utrzymania podopiecznych Fundacji Węgielek.

Ponadto możecie wybrać się na obóz z Tomkiem Jakubowskim lub na Be Fit for Agility Camp w Newerlandii. W sierpniu warto również pomyśleć o udziale w Pucharze Polski w Dogtrekkingu.

A dla fanów seminariów. W każdy weekend coś ciekawego zaczynając od obedience z Jagną Nowatorską, dogfrisbee z Amelią Makówką przez Klasy komunikacji z Mariną Garfagnoli  czy seminarium obedience z Magdaleną Łęczycką,

Natomiast 12 sierpnia wszyscy miłośnicy TTB mogą wziąć udział w spacerze w Parku Śląskim ☺

Szczegóły wszystkich tych i oraz innych wydarzeń oczywiście znajdziecie w zakładce wydarzenia 😉