Jak pewnie większość z Was wie, na szkoleniu z nami wymagamy posiadania kilku rzeczy. Oprócz linki, o której był już osobny post, czy zabawek, prosimy też o jakąś saszetkę na smaczki – żeby były pod ręką, szybko się wyciągały, nie szeleściły… No po prostu, żeby nam było wygodnie do pracy z psem 😉 I często pytacie, co to ma być – czy może być zwykła nerka? A gdzie to kupić?

Dziś trochę o akcesoriach treningowych (ale i spacerowych) na smaczki! 😀

Saszetka ze smakołykami dla psaSaszetka

Na pierwszy ogień – zwykła saszetka. Najprostsza, mieszcząca trochę smakołyków, przypinana do paska. Zamykane na różne sposoby. Czy to na ściągacz, czy na zamek, czy nawet na magnes. Wielkość też może być różna – od malutkich, przez średnie, aż do naprawdę dużych i pojemnych. Bardzo dobry wybór, bo smakołyki nie pobrudzą nam nic innego, a wygodnie je wyjąć. Chooooć… Nie każdemu pasują, bo przy użyciu zwykłego karabinka się często obracają i trochę obijają o nogi, haczą o smycz itp. Mój sposób na to, to zrobienie sobie paska na pas z klamrą i jest zdecydowanie wygodniej. 

Nerka pełna zabawek i smakołyków dla psaNerka

Ale jeśli saszetka Wam nie odpowiada, to możecie pomyśleć o nerce 😉 Zwykła, jak na dokumenty i telefon, ale ze smaczną zawartością. Tutaj na pewno wygodniejsze jest noszenie, bo nie będzie tego, co w przypadku saszetki – nie będzie się obracać, ani nigdzie haczyć. Ściśle przylega do naszego ciała. A co więcej, można w niej schować nie tylko smaczki. Ale też telefon, portfel, klucze czy zabawkę dla psa. Zależnie oczywiście od wielkości nerki i ilości kieszeni. Nerki zyskały naszą miłość z kilku powodów. 

Po pierwsze możliwość całkowitej personalizacji ?. Nasze są powiększone, głębokie, dwukieszeniowe i bardzo pojemne. Z powodzeniem mieścimy w nich zabawkę dla psa, smakołyki, telefon, mały portfel. 

Po drugie – totalny odjazd pod kątem wzorów i kolorów ?. Moja nowa nerka jeśli tylko wypiorę ją z zapachu psich chrupek, jest genialnym dodatkiem do większości ciuchów. Wygląda ślicznie, cieszy oko. 

Po trzecie praktyczna. Nie tylko to, że nerka to najwygodniejsza z torebek. Materiał, z którego szyją Nerkowce jest wytrzymały, świetnie się czyści czy pierze w pralce.

Spódnica treningowa dla właściciela psaSpódnica treningowa

Czas na coś, w czym jestem absolutnie zakochana, czyli spódnica treningowa. Choć nazwa kobieca, to zapewniam, że mężczyźni też będą zadowoleni z tego rozwiązania 😀 No ale czym ta dziwnie brzmiąca rzecz jest? To kawałek materiału, zapinany w pasie, z różnymi kieszeniami. Z większymi, mniejszymi, na zamek albo bez, na ściągacz. Mamy w naszym teamie kilka spódnic i każda jest inna, bo robiona pod preferencje każdej z nas. I do takiej spódnicy zmieścicie WSZYSTKO. Od smaczków, przez telefon i zabawkę, aż do miski i butelki z wodą. Nie żartuję 😉 To idealna opcja dla tych, którzy nie chcą nosić ze sobą plecaka i wolą mieć wolne ręce. 

Ale oczywiście nie byłybyśmy sobą, gdybyśmy z tej okazji nie miały dla Was czegoś super. A tym czymś super jest kod rabatowy do Nerkowce, którzy (a właściwie która ;)) każde z tych akcesoriów dla Was uszyje 😀 Do wyboru, do koloru, jaki tylko chcecie wzór, rodzaj, ilość kieszeni…

Na hasło “passionblog” otrzymacie aż 10% rabatu! Więc nie zastanawiajcie się dłużej, tylko spieszcie na zakupy 😉 My polecamy całym sercem za kontakt, jakość wykonania, personalizację, cenę… Za wszystko! <3

Chcesz zacząć szkolenie

Opowiedz nam o sobie i swoim psie. Skontaktuj się z nami:

ZADZWOŃ
NAPISZ
ZADZWOŃ